Tatuaż graczy

Niedawno oglądałem mecz piłki nożnej Rosja-Andora,aw trakcie gry zauważyłem tatuaż na ręku rosyjskiej drużyny narodowej, Romana Pawliuczenki. I nie spodobał mi się ten widok. Nie, tatuaż jest uroczy, ale jakoś obraz tego piłkarza nie pasuje. Chociaż dobrze traktuję tatuaże, ale mogę nawet patrzeć na tatuaże piłkarzy przez wiele godzin. I że nie przedstawiają się same: od skromnych ważnych dat i nazwisk bliskich osób po zdjęcia z tyłu. Chociaż obecnie wiele europejskich klubów negatywnie odnosi się do tatuażu piłkarzy. A zawodnicy Madrytu "Real" i muszą zgodzić się na zastosowanie obrazu na ciele z kierownictwem klubu. A wszystko dlatego, że tatuaże zwiększają ryzyko chorób zakaźnych i stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia graczy.

Ale porozmawiajmy o tych, którym udało się zdobyćjak ozdoby. Oczywiście wszyscy nie mogą być wymienieni, tak, prawdopodobnie i niepotrzebni. Dlatego tutaj powiem wam o tych piłkarzach, których tatuaże świetnie wyglądają na zdjęciu lub tatuażu piłkarzy, którzy wyróżnili się zawodową zasługą. Zacznijmy od kapitana ukraińskiej drużyny Andrija Szewczenki. Zadbany smok dobrze wygląda na lewym ramieniu czarującego piłkarza. Podano kilka założeń dotyczących znaczenia tego tatuażu. We wschodnim kalendarzu Andrzej urodził się w roku Smoka, a swój pierwszy sezon spędził we Włoszech w tym samym roku wschodnich Gorynych. Ale sam Szewczenko nie potwierdza żadnej z tych wersji, mówiąc, że jest to tatuaż - wspomnienie ważnego wydarzenia. Każdy ma prawo do tajemnic. Czy tak nie jest?

Nie da się nie wspomnieć o tatuażu Davida Beckhama. Szacunek jest spowodowany faktem, że prawie wszystkie są poświęcone rodzinie. Na przykład: imiona żony i synów na przedramieniu iz powrotem. Jest inny obraz

Tatuaże na ciele piłkarzy

Anioł stróż między łopatkami. I hołd złożony ulubionemu klubowi Dawida, który przyjął jego numer VII. </ P>

Tatuując na rękach i ciele niektórychgracze mogą zorientować się we wszystkich ważnych momentach swojego życia. Na przykład słynny awanturnik Marco Materazzi ma już ponad 20 tatuaży. Wśród nich 4 są poświęcone żonie i dzieciom. Na odwrocie skrzydeł anioła, symbolizujących ducha jego zmarłej matki, na lewym biodrze wizerunek pucharu i datę przełomowego meczu, na jego ręce widnieje data zwycięstwa tytułu mistrza Włoch. Ponadto, Marco opublikował informacje o swoim znaku zodiaku i urodzinach. Nadal istnieją tatuaże, których znaczenie dla gracza jest nieznane, może zdjęcia są piękne, ale może pamięć o czymś ważnym. To lew na prawym biodrze, Indianin, motyle, trzy trampki i jaszczurki.

Pamiętaj, że ktoś z humorystów wyraził życzenieo tym, że jeśli robią tatuaże, napisać coś pożytecznego, grupa krwi czy adres. Zabawne, ale Zlatan Ibrahimovic, do przodu z „Barcelona” i reprezentacji Szwecji, a następnie z tej rady i umieszczone w dłoniach datę urodzenia, braci, sióstr i rodziców, imiona dzieci i rodziców, a jego nazwa w języku arabskim. Oprócz tatuaży, zawierający przydatne informacje z Ibrahimovic oznaczone wzór na szczęście, Czerwony smok, dwa asy i napis: „Pan tylko może mnie sądzić”.

Tatuaż zdjęcia piłkarzy

Tatuaże piłkarzy mają odmienne znaczenie,Wydajność lokalizacji i koloru. Ale podziwiam tatuaże z fotografiami kilku graczy. Obrazy Che i Fidela Castro z Diego Maradona i rzymskiego gladiatora z kapitana "Roma" Francesco Tottiego. Semantyczny ładunek tatuaży tych zawodników mimowolnie powoduje szacunek. W Maradonie za przestrzeganie idei "wyspy wolności" i Totti za wierność klubowi. Cóż, jeszcze jeden tatuaż obrońcy "Liverpoolu" i reprezentacji Danii, Daniela Aggera, że ​​tak powiem na deser. Na ciele tego odtwarzacza wiele obrazów i napisów. Ale jedno zdjęcie przyciąga uwagę nazwą "Cmentarz Wikingów", umieszczoną z tyłu. Napisy na tym obrazie oznaczają: "Nic nie słyszę, nic nie widzę, nic nie powiem" - na hełmach trzech Wikingów, "Najbardziej pewną w Życiu jest Śmierć, a najbardziej niejasna jest jej godzina" - w górnej części pleców.

Tutaj takie tatuaże mają znanych piłkarzy. Tak, wiele z tych tatuaży wychodzi i jest ozdobą tych przystojnych mężczyzn, ale nie lubimy ich za "wojskową kolorystykę". Naprawdę?