jaki rodzaj sportu zrobić

Przede wszystkim musimy określić stopieńfanatyzm. Oznacza to, jakiego rodzaju sporty będą zaangażowane - zawodowo lub amatorsko. Prawie każdy sport z amatorskimi ładunkami będzie przydatny dla kobiet, i odwrotnie, prawie każdy profesjonalny sport pozostawi swój ślad na zdrowiu.

Najlepszym przykładem tego kontrastu jest pływanie. Jeśli będziesz pływać dwa razy w tygodniu w basenie w umiarkowanym tempie i w stylu amatorskim, na pewno staniesz się ładniejszy i zdrowszy. Ale jeśli chodzi o trening zawodowy, być może nie ma innego rodzaju sportu, który mógłby oszpecić kobietę. Jeśli dziewczyna pływała przez kilka lat, to po dojrzeniu nie może pozbyć się "nadmiernie rozwiniętych" ramion.

Oznacza to, że rozważymy tylko zajęcia dla siebie, dla piękna, zdrowia i przyjemności.

Lista sportów kobiecych

Tak więc na liście, który sport lepiej jest robić, będziemy kierować się tylko jednym kryterium: sport powinien zwiększać kobiecość.

1. Zacznijmy od "stereotypu" gimnastyka artystyczna. Stereotyp, bo ktokolwiek to wymyśliłlista tego, jaki rodzaj sportu zrobić dziewczynie, zawsze zaczyna się od gimnastyki. Wszystko to prawda: gimnastyka rozwija plastyczność ruchów, elastyczność, podnosi umiejętności choreograficzne i stymuluje rozwój aparatu przedsionkowego. W tym przypadku, pamiętajcie, gimnastyki nigdy nie są napompowane, wyglądają naprawdę kobieco.

Teraz sekcje na temat amatoragimnastyka rytmiczna, lub możesz spróbować gimnastyki estetycznej - bardzo podobny sport, ale nie profesjonalny na początku. Ponadto gimnastyka estetyczna podkreśla naturalne działanie ruchów ludzkich.

2. Łyżwy - Łyżwiarstwo figurowe zawsze urzekło serca widzówwdzięczni łyżwiarze figurowi, którzy niczym łabędzie w wodzie szybują po lodzie. Postawiliśmy tę łyżwiarską figurkę na drugim miejscu na naszej liście, jaki rodzaj sportu zrobić, przynajmniej dlatego, że lekcja ta jest dostępna w niemal każdym przeciętnym mieście z krytym lodowiskiem.

jakiego rodzaju sport lepiej jest robić

3. No cóż, jeśli piszesz o tym, jakiego rodzaju sportu lepiej poradzić sobie pod względem masowej podaży, to nie będzie konkurencji tańczy. Miliony szkół tańca czekają na Ciebie w każdym wieku, z jakichkolwiek preferencji i wychowania fizycznego.

Taniec nie może zniekształcać kobiecego ciała, wręcz przeciwnie,sprawiają, że mięśnie są rozciągnięte, piękne, długie, zmieniają styl twojego ruchu, nie tylko na parkiecie, ale także poza treningiem. Taniec pomaga otworzyć najbardziej złożone, zwiększa zmysłowość i pewność siebie i piękno.