Wszyscy wiemy, że suszone owoce są niewiarygodnesą przydatne, i pożądane jest włączenie ich do diety jako zamiennik słodyczy. Ale czy rodzynki są przydatne do utraty wagi? Z tego powodu trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć.

Czy mogę jeść podczas utraty wagi rodzynków?

Co do zasady, kiedy schudniesz swoją dietę ostroobcinane, a zatem zmniejsza liczbę przychodzących składników odżywczych. Z tego punktu widzenia, aby umieścić w rodzynki diety byłoby pożądane, ponieważ zawiera celulozę, kwasy organiczne, witaminy A, B, C, E, K, P, jak również różne minerały magnez, potas, żelazo, fosfor, wapń , miedź i chlor.

Drugą stroną jest monetarodzynki kalorii - 283 jednostki na 100 gramów produktu. Jest to dość wysoka postać. Jednakże, biorąc pod uwagę słodki słodki smak suszonych winogron, mało prawdopodobne jest, że można go używać w zbyt dużych ilościach. Ale niewielka garstka rodzynków dziennie będzie bardzo użyteczna, zwłaszcza jeśli używasz jej na śniadanie lub na obiad, gdy organizm potrzebuje glukozy do włączenia do aktywnej pracy fizycznej lub umysłowej.

Zawartość kalorii rodzynków jest bardzo dużaich nadużywanie nie jest zalecane. Rodzynki jeść sportowców, po długich wyczerpujących treningów lub ludzi, którzy są zaangażowani w ciężkiej pracy fizycznej, gdyż zawiera glukozę i fruktozę, które dostarczają organizmowi energii.

Rodzynki do odchudzania: aplikacja

Wszystkie suszone owoce - suszone morele, suszone śliwki, rodzynkiutrata masy ciała może być prawdziwym zbawieniem dla słodkiego zęba. Jest to jednak znacznie użyteczne niż kawałek ciasta, bułki, czekolady lub ciasta. Jednakże, jak wspomniano powyżej, nie zaleca się nadużywania ilości suszonych owoców, ponieważ ze względu na dużą zawartość kalorii może to powstrzymać proces odchudzania. Możesz używać rodzynków w taki sposób:

  • na śniadanie jest niesłodzona kasza ze rodzynkami dla utraty wagi;
  • jeśli nie można jeść normalnie, powoli jeść garść rodzynków na jedną rzecz ze szklanką wody;
  • zastępuj garść rodzynków ze wszystkimi słodyczami swojej diety, ale nie jeść później niż 14:00;
  • jeść rodzynki z herbatą i orzechami na śniadanie przed zbliżającą się trudną pracą.

Wykorzystując rodzynki w ten sposób nie ryzykujesz pukaniaprocesy utraty wagi. Najważniejsze - nie zapominaj, że słodycze są zabronione po południu - nawet jeśli są rodzynkami. Ponadto, jeśli obserwujesz dietę o niskiej zawartości kalorii, a w rodzynkach kalorii nie pasuje, prawdopodobnie z jego użyciem będzie trzeba poczekać.