Zawartość kalorii ananasów

Kraj ananasowy to Ameryka Południowa,Europa, ten tropikalny owoc został wprowadzony przez Christopher Columbus. Po pierwsze, ananas był używany tylko jako dekoracja stołu, a to było bardzo drogie, więc tylko bogaci ludzie mogli sobie pozwolić na to wspaniałe owoce, stąd drugie imię "królewskie owoce". Z czasem ludzkość doceniła niezwykły smak, wspaniały aromat i użyteczne właściwości ananasa. Dzisiaj jest konsumowana w świeżym, suszonym, puszkowanym kształcie, popularność ananasów jest również w znacznym stopniu wyjaśniona przez niską zawartość kalorii i jej zdolność do pomocy uczciwej połowie w walce z najbardziej znienawidzonym problemem - cellulitem.

Zawartość kalorii w ananasie

Dietetycy radzą używać tego tropikalnegoOwoce podczas różnych diety do utraty wagi. Kalorii świeży ananas tylko 52 kcal na 100 gramów, wykazały, że po zastosowaniu ananasa we krwi wzrasta poziom serotoniny, w którym ciało z nadmiarem płynu, a tym samym odczucia głodu. Również w tym owoce zawierają mangan, co również przyczynia się do utraty wagi, ten pierwiastek przyczynia się do przyspieszenia procesów metabolicznych, węglowodanów i białek. Inną doskonałą właściwością ananasa jest zdolność do skutecznego zwalczania cellulitu. Jako część ananasa zawiera substancję o nazwie bromelaina, łatwo i szybko asymilować penetracji włókien skóry dotkniętej cellulitem, substancja ta rozkłada białka i całkowicie usuwa je z organizmu, a tym samym stać się obszary problemowe gładsza i bardziej elastyczna. Oczywiście, aby wynik był jak najbardziej pozytywny, nie zapominaj o sporcie.

Dzisiaj ananas stosuje się nie tylko świeżo, ale także

Zawartość kalorii w świeżym ananasie

W konserwach, w suszu itp. Zawartość kalorii w konserwowanym ananasie nie jest dużo wyższa niż świeże i wynosi 60 kcal na 100 g, więc użycie tego owocu w formie puszki nie psuje twojej postaci w jakikolwiek sposób.</ P>

Jeśli chodzi o suszone ananas, jegoZawartość kalorii jest dużo wyższa i wynosi 347 kcal na 100 g. Taka przysmak nie jest już diety, a nadmierna konsumpcja może zepsuć figurę. Odnosi się to również do owoców kandyzowanych z ananasów, których zawartość kalorii wynosi 340 kcal na 100 g. Jeśli jednak podczas procesu odchudzania chcesz sweetie, lepiej jest jeść kilka kandyzowanych owoców, np. To jedne z najbardziej niskokalorycznych deserów.