Jak gotować zamrożone chinkali

Nie jest tajemnicą, że większość współczesnej populacjiznajduje się w niekończącym się cyklu zdarzeń i jest zmuszony dostosować się do aktywnego trybu życia. Niestety, rozumiejąc wszystkie zmartwienia, łatwo zapomnieć o sobie i powalić dietę. Aby uniknąć problemów związanych z dietą, aw konsekwencji ze zdrowiem, zalecamy zaopatrzenie półproduktów i przygotowanie ich w razie potrzeby szybko. Między innymi, zastaw porcję gruzińskiego chinkali. Jeśli nie masz możliwości osobiście ugotować chinkali, a następnie przechowywać je w zamrażarce, to kup półprodukt do produkcji. Pozostaje tylko ugotować zamrożone gruzińskie pel'meshki. O tym, jak i ile gotujemy zamrożone chinkali, postanowiliśmy porozmawiać w tym materiale.

Ile czasu zajmuje gotowanie zakupionego chinkali?

Najlepszy sposób na gotowanie chinkali dla pary, ale kiedychodzi o zakupiony produkt, którego wielkość z reguły nie jest duża, a następnie można uzyskać za pomocą garnka z wodą. Głównym sekretem prawidłowego gotowania chinkali na patelni jest jego pojemność: im większa rondla, tym mniej prawdopodobne jest, że ciasto sklei się i na końcu zostanie uszkodzone. Dlatego napełnij największą z dostępnych doniczek około połowy lub więcej wody (w zależności od ilości samych chinkali), dopraw solą i pozwól jej dojść do wrzenia. Gdy bańki wody zaczną zanurzać się w nim, chinkali, jedna lub dwie rzeczy na raz. Używając drewnianej łyżki, delikatnie wymieszaj chinkali i kontynuuj delikatne mieszanie podczas gotowania. Po odczekaniu wznoszenia i ponownego gotowania wody, zapisz czas. Ile gotować zamrożone chinkali po ugotowaniu zależy od tego, co jest w środku napełniania: 10 minut na chinkali z mielonym mięsem i 15 minut na te z mielonym mięsem. Ostrożnie usuń chinkali w durszlaku i natychmiast zalej lodowatą wodą, aby przerwać proces gotowania i zabezpieczyć je przed sklejeniem. Podawaj z kawałkiem masła i dużą ilością czarnego pieprzu.

Ile gotować chinkali w wodzie w kuchence mikrofalowej?

Możesz przygotować chinkali nawet w kuchence mikrofalowej,co pozwala zaoszczędzić czas. Jedyną wadą tej metody jest to, że duża ilość chinkali za jednym razem nie będzie gotować.

Rozmieść do dziesięciu chinkali w odpowiednich dlakuchenki mikrofalowe, upewniając się, że nie stykają się ze sobą. Wlać khinkali szklankę wody, wlać szczyptę soli, w razie potrzeby dodać groszek lub liść laurowy. Przykryj pojemnik pokrywką i pozostaw na 12-15 minut przy 800 W.

Ile gotować półproduktów chinkali w multivark?

Jeśli nie masz parowca, ale jestniezbędny asystent kuchni w postaci multiwarstwy, a następnie przy pomocy jej pomocy przygotowuje chinkali. Napełnij miseczkę 500 ml wody. W razie potrzeby dodaj wodę laurową. Ruszt, nadaje się do gotowania na parze, smarować masłem, aby uniknąć przyklejenia ciasta do powierzchni. Rozmieść chinkali na ruszcie, upewniając się, że między nimi jest odległość (podczas gotowania

Ile minut gotować chinkali w podwójnym kotle

zwiększy rozmiar). Ustaw tryb gotowania na parę na pół godziny.</ P>

Ile minut chinkali gotowali w parowcu?

Na finałach postanowiliśmy zapisać autentyczny sposóbgotowanie khinkali, z wykorzystaniem mantovarki lub parowca. Jeśli warstwy parowca są wykonane z metalu, należy je naoliwić i ułożyć chinkali, upewniając się, że się nie dotykają. Napełnij naczynie wodą do poziomu, umieść kratki z kinką na pół i zaznacz pół godziny. Pod koniec gotowania, wlej chinkali mrożoną wodą i podawaj z dużą ilością masła i czarnego pieprzu.