Jeśli zdecydujesz się mieć trochę kory w domuzwierzę, jesteś bardzo szczęśliwy. Na szczęście dzisiaj jest wiele różnych ras małych psów domowych o pewnych cechach zewnętrznych i specjalnym charakterze. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w naszym artykule.

Jeden z najlepszych domowych psów rasy drobnej

Zazwyczaj w kategorii najbardziej malutkie zwierzaki otrzymują przedstawicieli wzrostu od 15 do 45 cm i wadze od 0,9 do 10 kg. Ponieważ lista psów domowych małej rasy jest pierwsza chihuahua. Ten jasny, energiczny, przyjazny, zabawny zwierzak przyciąga każdego z jego miniaturowym wyglądem.

Psy domowe małych ras1

Wszyscy wiedzą pekinese należy do najczęstszych ras małych małych psów. Ich lojalność, stabilność, ostry umysł, granica własności, zazdrość, czasami agresywność.

Psy małych ras2

Pomeranian Spitz przyciąga ludzi ze swoją kochającą i przychylną naturą. Pomimo niewielkiej wysokości i wagi, słodki rozmyty jest bardzo inteligentny i posłuszny.

Psy domowe małych ras3

Yorkshire Terrier - mały i bardzo ciekawy psotny pies, zktóry nie jest nudny. York zawsze dogaduje się z właścicielem, uwielbia bawić się z dziećmi i szybko dostosowuje się w każdej sytuacji. W przypadku mieszkania taka rasa małych psów domowych jest idealna.

Psy domowe małych ras4

Wartym miejscem na liście może być przypisanie miniaturowa taksówka. Spokojny, zrównoważony, pewny siebie jamnik dobrze sobie radzi w prywatnym domu, gdzie jest dużo świeżego powietrza i wolności. Te psy nie wybaczają właścicielowi chamstwa, a w zamian zemścić się będą.

Psy domowe małych ras5

Beaver York - najbardziej przyjazny i najbardziej inteligentny przedstawiciel najmniejszych ras domowych psów na mieszkanie. Szybko uczą się trenować, bawić, energicznie i mieć ładny kolor.

Psy domowe to małe rasy6

Bichon Frise - jeden z najpiękniejszych, delikatnych "dam" psów, przypominający miękką, puszystą zabawkę. Jej bujne futro, miły głos i niewiarygodny urok trafiają do serc wielu ludzi.

Psy dla zwierząt 7

Znany wielu włoski lapdog - nie mniej przystojni kandydaci do tytułupies domowy małej rasy. Zawsze wesoła, przyjazna, machająca ogonem małego psa wyposażona jest w długie, kręcone futro, które wymaga starannej pielęgnacji.

Psy domowe małych ras8

Bardziej energiczny i wesoły przedstawiciel tej kategorii zwierząt jest Bruksela w griffinie. Poprowadzi Cię na spacery, komunikuje się z braćmi i wypełnia się przed innymi przedstawicielami świata zwierząt.

Psy małych ras9

O wiele poważniejsze i niebezpieczne - miniaturowe bull terrier. Ten pies domowy małej rasy jest bardzo posłuszny, ale lubi szczekać, dlatego doskonale sprawdza się jako stróż w prywatnym domu lub mieszkaniu.

Psy domowe małych ras10