Imiona dla brytyjskich kotów-chłopców

Wybór nazwy dla zwierzęcia, w szczególności dla kota,- kwestia odpowiedzialności, nie wymagająca pośpiechu. W końcu, z tą nazwą, kot będzie musiał mieszkać obok ciebie przez ponad rok. Dlatego nie dotykaj się na widok miękkiego kawałka, ale zastanów się, jak absurdalnie byłoby nazywać imponującego Brytyjczyka Dusika lub Tiszkę.

Imiona dla brytyjskich kotów-chłopców

Nie ma problemów z wyborem nazwykot rasy brytyjskiej, jeśli kupiony jest w szkółce, gdzie otrzymał już przydomek, czasem dość złożony, długi i pretensjonalny. A więc tradycje hodowlane kotów rasowych wymagają. Czasami można tylko powiedzieć, że nazwy kotów brytyjskich chłopców z jednego miotu powinny zaczynać się od jednej konkretnej litery. Jeśli masz prawo wybrać imię dla swojego zwierzaka, to przede wszystkim nie spiesz się i obserwuj kociaka przez jakiś czas. Być może cechy jego postaci powiedzą Ci, jak nazwać kota (Morfeusz, jeśli kot jest miłośnikiem snu, Gourmet jest miłośnikiem jedzenia, Play to angielska gra dla zabawnego i mobilnego kotka). Popularne imiona dla kotów chłopców to te, które mają cień swojej ojczyzny - Pan, Król, Lord lub imiona sławnych Anglików - Sherlocka, Watsona, Hamleta, Dickensa, Kanta.

Piękne imiona dla chłopców kotów

Często brytyjscy chłopcy otrzymują imiona bohaterówMitologia grecka - Mars, Anteus, Hector, Kupidyn, Argus, Dionizos, Dior, Noth, Orion, Pan. Ale upewnij się, że przed podaniem tego lub innego imienia, zainteresuj się jego znaczeniem. Niezbyt odpowiedni, chociaż jest dość dźwięczny, bo kot będzie na przykład nazywał się Hades - władca królestwa zmarłych. Również piękne imiona dla brytyjskich kotów można znaleźć w książkach felinologicznych lub w książce twojego ulubionego autora i nazwać zwierzaka na cześć głównego bohatera.