Style Provence we wnętrzu domu wiejskiego 0

Wystrój wnętrza wiejskiego domu w stylu prowansalskim jest związany z francuską wioską, urzeka rodzaj mebli w południowej prowincji. Tworzy uczucie lekkości, wietrzności i romantyzmu.

Prowansja - duch prostoty i wygody

Wnętrze kuchni lub stołówki wiejskiego domu w stylu prowansalskim obfituje w lekką dekorację, naturalne materiały, wiele żywych i suszonych roślin, tekstyliów i elegancki wystrój.

W kolorystyce używane są białe, beżowe, kremowe, pszenne, niebieskie. Ściany są często wykończone gruboziarnistym tynkiem lub pokryte drewnem, a następnie malowane w odpowiednim kolorze.

Podłogi w Prowansji są drewniane, malowane również w lekkim odcieniu, można zastosować efekt starzenia. Sufity wykonane są w kolorze białym za pomocą farby, czasem używa się belek.

Meble w podobnym wnętrzu nie tylkoPraktyczne, ale również dekoracyjne. Używane krzesła, stoły z zakrzywionymi nogami, komody, zabytkowe szafki z rzeźbionymi elewacjami. Elementy kute są szeroko stosowane. Kolor mebli jest również lekki - od beżu do niebieskiego. Przednia część mebli często zdobią obrazy z motywami roślinnymi. Konieczne jest dekorowanie pokoju kwiatami, ziołami, zdjęciami na płycie lub płytach. Zaletą są motywy lawendowe, ziołowe i słonecznikowe.

Najlepsze okno prowansji - od sufitu dopodłogi, ozdobione nieważkami kurtyn powietrznych. Lampy w podobnym pokoju charakteryzują się również prostotą i romantyzmem. Żyrandole są głównie kute, z zakrzywionymi elementami, imitującymi modele ze świecami.

Styl Provence we wnętrzu to urok dobrych starych dni i prostych luksusów. Napełni dom jasnością, lekkością, spokojem i przytulnością.

styl Prowansja we wnętrzu wiejskiego domu 1

styl Prowansja we wnętrzu wiejskiego domu 2

styl Prowansji we wnętrzu wiejskiego domu 3

styl Prowansji we wnętrzu wiejskiego domu 4

styl Prowansji we wnętrzu wiejskiego domu 5

styl Prowansji we wnętrzu wiejskiego domu 6

styl Prowansji we wnętrzu wiejskiego domu 7

styl Prowansji we wnętrzu wiejskiego domu 8

styl Prowansji we wnętrzu wiejskiego domu 9