Świecznik niebieski 0

Uważa się żyrandol na sufit podwieszonyarystokratyczny i delikatny, służy do dekoracji powietrza, lekkich wnętrz. Niebieski kolor tworzy poczucie chłodu w pomieszczeniu, wprowadza nutki świeżości i romantyzmu.

Niebieski żyrandol - świeżość i luksus

Niebieski żyrandol będzie wyglądał świetniewnętrza, wystarczy wybrać styl i rozmiar modelu. W żyrandolach ten kolor przeważa, podobnie jak w produktach ze szkła wielowarstwowego z wieloma niewyraźnymi loki, lub uzupełnia projekt i jest używany jako roztwór kolorystyczny dla plafonów i wieszaków.

Żyrandol z niebieskimi odcieniami wygląda bardzo przytulnie. Mogą być najbardziej zróżnicowaną formą. Figurki, ozdobne obrazami, koronkami lub odcieniami jedwabiu, ruffle są używane w klasycznych modelach lub w sztukach plastycznych, a są ścisłe, okrągłe - w nowoczesnych wnętrzach.

Świecznik niebieski 1

żyrandol niebieski 2

żyrandol niebieski 3

Żyrandol z kwiatów używa plafonów z niebieskimi kwiatami, rama jest prezentowana w postaci gałązek, łodyg. Taki produkt może stworzyć specjalną harmonię w pokoju.

Świecznik niebieski 4

Świecznik niebieski 5

Świecznik niebieski 6

Świecznik z niebieskimi zawieszkami wykonanymi z kryształu lubszkło tworzy atmosferę luksusu i elegancji w pokoju. Produkt może mieć budowę wielopoziomową, uzupełniony przejrzystym odcieniem powietrza, harmonijnie z metalową lub brązową ramką ozdobną z rogami lub gałązek. Gra światła na twarzach kolorowych kryształów wygląda niewiarygodnie pięknie. Model ten nadaje się do przestronnych pomieszczeń, hal.

Żyrandol niebieski 7

Świecznik niebieski 8

Świecznik niebieski 9

Kolor lilii żyrandoli jest pięknie połączony z innymi odcieniami w pokoju. Na przykład na białym tle taka oprawa będzie wyglądać na przestronną i lekką, aw ciemności nabierze szczególnej jasności.

Niebieski żyrandol to piękny skok powietrza, który dodaje do wnętrza wyrafinowanie. Taki produkt cieszy się wyglądem i tworzy przyjemną, komfortową atmosferę.