projektowanie kuchni w stylu Prowansji

Prowansja jest uosobieniem prostoty, przytulności iElegancja, więc zaprojektowanie kuchni, wykonanej w tym stylu, jest umyślnym ruchem. Prowansja we wnętrzu kuchni to obfite pastelowe odcienie, przetargowe motywy kwiatowe i funkcjonalne meble "antyczne". Obecnie ten styl w projektowaniu domów jest w trendzie.

Właściwości kuchni w stylu prowansalskim

Kuchnia utrzymana w tym stylu jest domową robiąMiejsce, gdzie tak miło spędzić czas z rodziną. Jego główną cechą jest harmonijne połączenie pięknych i funkcjonalnych rzeczy. Wystrój kuchni w stylu prowansalskim implikuje obecność drewnianych, praktycznych mebli. Podstawą tego stylu są drewno i inne naturalne materiały. Zdobią sufit i podłogę lub wykorzystują dekoracyjne belki do dekoracji wnętrz. Warto wspomnieć o płytce dla kuchni w stylu prowansalskim. Jej struktura i wzór często naśladują kamień lub drzewo, czyli jakiś rodzaj naturalnego materiału.

Projekt kuchni w stylu prowansalskim1

Projekt kuchni w stylu prowansalskim2

Projekt kuchni w stylu prowansalskim3

W pozycji zwycięstwa są małe kuchnieW stylu Provence, ponieważ obfitość światła wizualnie zwiększa przestrzeń. W tych pomieszczeniach dominują białe, beżowe, szare kolory, wszystkie lekkie pastelowe odcienie. Mała kuchnia w stylu prowansalskim najczęściej wskazuje na białe fasady stałych mebli.

Projekt kuchni w stylu prowansalskim4

Projekt kuchni w stylu prowansalskim5

Projekt kuchni w stylu prowansalskim6

Osobną kwestią jest projekt obszaru okiennego. Zasłony w kuchni w stylu prowansalskim muszą koniecznie mieć motywy kwiatowe. Można również używać jasnych zasłon.

Projekt kuchni w stylu prowansalskim7

Projekt kuchni w stylu prowansalskim8

Projekt kuchni w stylu prowansalskim9

Urządzenia gospodarstwa domowego nie należą do tego wnętrza, więc lepiej jest, aby wbudowane i ukryć się za fasady. Ale żywe rośliny są dokładnie tym, co powinno być w oczach.

Dobre rozwiązanie dla małych domów -połączona kuchnia-pokój dzienny w stylu Provence, który łączy mnóstwo światła i przestrzeni. Prowansja jest doskonałym wyborem do tworzenia domowych i jasnych wnętrz w kuchni.

Projekt kuchni w stylu prowansalskim10

Projekt kuchni w stylu prowansalskim11

Projekt kuchni w stylu prowansalskim12