półki do kąpieli

Po naprawie lub renowacji łazienki -musisz postawić półkę, na której będzie stać i leżeć wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe. Dzisiaj istnieje wybór rozmiarów, kolorów, materiałów, z których wykonano półki. Przed wybraniem należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • wilgotność w pomieszczeniu;
  • możliwy spadek temperatury;
  • przyporządkowanie półek.

Łazienka charakteryzuje się stałąduża wilgotność powietrza, dlatego też materiał, z którego wykonana jest półka, musi być w pewnym stopniu termicznie stabilny i musi mieć gładką, równą powierzchnię. Półki powinny mieć takie cechy jak praktyczność, niezawodność i wielofunkcyjność.

Nowoczesne półki narożne dla łazienki oprócz wszystkich tych cech są również świetnym dodatkiem do wnętrza łazienki.

Oczywiście, szafki wiszące są dużo przestronniejsze,ale dla nich nie ma wystarczająco dużo miejsca. Dlatego też narożne półki w łazience można uznać za bardzo dobre rozwiązanie. Zwykle są one umieszczane w pobliżu umywalki lub w rogu nad łazienką.

Narożne półki do łazienki są wykonane z różnychmateriały. Na przykład plastik - materiał niedrogi, ale odporny na wilgoć i odporny na zmiany temperatury. Minus tylko jeden - na takich półkach nie można postawić dużo rur i słoików - plastikowe półki narożne do łazienki mogą po prostu zginać się lub pochwycić z jednej strony.

Są też metalowe półki. Są pozytywnie wyróżniać się na tle innych półek, ale przy zakupie należy zwrócić uwagę na jakość metalu. Niewłaściwa jakość rdzewienia bardzo szybko i będzie musiała być ciągle przetwarzana.

Szklane półki narożne do łazienki - bardzo stylowe rozwiązanie. Nie pozostawiają obojga swoich gości, a jednocześnie przynoszą szczególny komfort do łazienki.

półki do łazienki2

półki do łazienki3

półki do łazienki4

półki do łazienki6

półki do łazienki7

półki do łazienki8

półki do łazienki9

półki do łazienki1

półki do kąpieli 5