Łazienka prowansalska

Wewnętrzny styl Provence jest prostoty iłaska. Jest bliżej rodzinnych osób, które doceniają komfort i komfort w domu. Ten styl charakteryzuje się obecnością naturalnych materiałów wykończeniowych lekkich pastelowych odcieni.

Meble łazienkowe i akcesoria Provence

Jeśli wybrałeś projektować łazienkęromantyczny styl Prowansji, a następnie ściany najlepiej wykończone drewnem, na przykład do środka ściany, dekoracja wykonana jest z ozdobnych drewnianych paneli, a powyżej jest tynkowana i pomalowana ściana. Nadaje się do tego stylu białej lub kremowej płyty lub płytek ceramicznych.

Łazienka w stylu prowansalskim1

W stylu prowansalskim bathroom2

Łazienka w stylu prowansalskim3

Sufit można pomalować na biało lub po prostu wybielać. Stylowe wnętrze łazienki w stylu prowansalskim z belkami sufitowymi lub ich imitacją.

Pokrycie podłogowe może być wykonane z drewnianych desek, malowanych w odcieniach brązu. Możliwe jest użycie płytek ceramicznych symulujących drewno na podłodze łazienkowej w stylu Prowansalskim.

W stylu prowansalskim bathroom4

Łazienka w stylu prowansalskim5

W stylu prowansalskim bathroom6

Bezpośrednio kąpiel powinna być gładkazaokrąglone formy. Może to być postać wysokiego nóg, a wcale jej nie ma. Umywalka może mieć różne kształty: miskę lub tulipan wbudowany w krawężnik lub na tych samych metalowych nóżkach jak wanna.

Łazienka w stylu prowansalskim7

Łazienka w stylu prowansalskim8

W stylu prowansalskim bathroom9

Meble łazienkowe w tym stylu powinny byćdrewniane, chociaż wszystkie inne elementy kute są również mile widziane. Pięknie wyglądała w łazience sztucznie umeblowana półka, szafka lub komoda. Możesz je ozdobić techniką decoupage, dość odpowiednią w tym stylu.

Łazienka w stylu prowansalskim10

Łazienka w stylu prowansalskim11

Łazienka w stylu prowansalskim12

Niezbędny atrybut łazienki,urządzony w stylu Provence, jest lustrem. Może to być okrągły zawias z podświetleniem, lub duży odkryty z zaokrąglonymi krawędziami: wszystko zależy od wielkości łazienki. I możesz zrobić całą lustrzaną ścianę.

Łazienka w stylu prowansalskim13

Łazienka w stylu prowansalskim14

Łazienka w stylu prowansalskim15

Styl Provence można podkreślić ozdobami kwiatowymi lub rysunkami na ręczniki i zasłony

,