Projekt łazienki z toaletą

Dokonując napraw kapitałowych w mieszkaniu, nie możeszominąć łazienkę i toaletę. Tworzenie piękno i komfort w tych obszarach nie należy lekceważyć. Dla niektórych może się wydawać, że jest możliwe, aby zapłacić mniej uwagi niż w kuchni lub salonu, ale spieszę zapewnić Ci przeciwnego. Jeśli stworzyć przytulną i ciepłą atmosferę mieszkania, trzeba dać wystarczająco dużo uwagi do wszystkich pomieszczeń.

Często projektanci uciekają się do łączenia łazienkipokoje z WC. Zdarza się to z reguły z powodu niedoboru powierzchni mieszkaniowej. Jednak w niektórych mieszkaniach nawet łączona łazienka z WC jest bardzo mała, jeśli nie prosta, bardzo mała, więc jej konstrukcja musi zacząć uwzględniać tę funkcję.

Spójrzmy na podstawowe zasady harmonijnego projektu łazienki połączonego z toaletą.

  1. Konieczne jest, aby oprzeć się stylowi. Elementy hydrauliczne i wewnętrzne powinny podkreślać i dopasowywać jeden wybrany styl.
  2. Aby zaprojektować łazienkę połączoną z toaletą, wybierz miękkie i wygodne kolory. Jeśli chcesz zrobić odmianę, możesz użyć nie jasnych odcieni niebieskiego lub zielonego.
  3. Jako materiał do wykańczania podłogi i ścian wŁazienka często korzysta z płytek ceramicznych, ale są też tańsze opcje, takie jak PCV. Decydując się na rezygnację z wyboru, nie zapomnij wziąć pod uwagę niedociągnięć tego materiału.

Projekt łazienki i małej toalety

Nic nie można zrobić, ale niewielki rozmiar latrynyspotykamy się znacznie częściej niż duże. Aby zaoszczędzić miejsce, projektanci polecają w wąskiej łazience, połączonej z toaletą, aby umieścić prysznic. Kosz do prania i pralka w tym przypadku będą musiały być zainstalowane w innych częściach mieszkania. Samochody są często instalowane w kuchni i kosze w sypialni. Meble (półki, szafki) do zaprojektowania łazienki i małej wielkości toalety są małe i ergonomiczne. Działaj na zasadzie minimalizmu - tylko najbardziej potrzebna. W projekcie skup się na błyszczących i lustrzanych powierzchniach.

Projekt łazienki z WC1

Projekt łazienki z toaletą2

Projekt łazienki z WC3

Projekt łazienki z WC4

Projekt łazienki z WC5

Projekt łazienki z WC6

Projekt łazienki z WC7

Projekt łazienki z toaletą8

Projekt łazienki z toaletą9