Co możesz sprowadzić z Chin?

Chiny to kraj znany z bogatychKultura i tradycje. Ponadto znany jest także z bardzo dochodowych zakupów towarów. Wśród turystów Chiny są bardzo popularne wśród ogromnych odmian i różnorodnych tradycyjnych pamiątek.

Jakie pamiątki przynoszą z Chin?

Jeśli masz odpoczynek w Chinach lub przyjedziesz tam podczas podróży służbowej, pamiętaj, aby przynieść coś dla siebie i dla swoich przyjaciół. Co możesz sprowadzić z Chin - przede wszystkim różne pamiątki.

Należy zwrócić uwagę na krajowe pamiątki. Na przykład wielka przyjemność i burza wspomnień, jakie dostajesz, gdy zobaczysz na ścianie pięknego wentylatora zakupionego w Chinach.

Można również zaskoczyć gości, podlewając jePrawdziwa chińska herbata, którą przygotowujesz przy pomocy zestawu do ceremonii herbaty. W Chinach, po prostu ogromny asortyment takich zestawów, dla innego smaku i torebki.

Nie przegap okazji do zakupu odzieży etnicznej z Chin. Z tego wspaniałego kraju można przynieść malowane suknie i koszule z prawdziwych chińskich jedwabiu.

Drewniane pamiątki z Chin

Drewniane pamiątki mogą stać się bardzo oryginalnymi pamiątkami. Rzemiosło wykonane z drewna i prawdziwe dzieła sztuki z drewna stanowią oddzielną pamiątkę w Chinach.

Rzeźbione przedmioty buddy, statki historyczne i łodzie cesarzy Chin są bardzo popularne. Rozmiar i jakość tych pamiątek zależy od Twoich finansów i wielkości bagażu.

Niedrogie pamiątki i prezenty z Chin

Ogromna liczba biżuterii, amuletów i amuletów z chińskimi postaciami, sprzedawanych na rynkach i sklepach z pamiątkami, będzie wspaniałymi prezentami dla bliskich.

Najbardziej budżetowe pamiątki są różnefigurki. Ropucha monetarna, mały puzatenky bóg, muzyka wiatrów czy tylko pamiątkowa moneta - wszystko to może być dla kogoś ciekawe i niedrogie pamiątki.

Bardzo oryginalny prezent będzie słodki z mięsem napełniania lub egzotycznych suszonych owoców.