plaże kiev

Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem dla letnich wakacji jestOdpocznij na wybrzeżu morza lub oceanu, na przykład na Krymie lub Soczi. Jednak długo oczekiwane wakacje nie trwają we wszystkich trzech gorących miesiącach letnich, dlatego mieszkańcy stolicy Ukrainy muszą uciec z upału na brzegach chwalebnego Dniepru i kilku jezior w okolicy. Na szczęście istnieje wiele możliwości rekreacji na plaży. Więc opowiemy o najlepszych plażach Kijowa dla każdego smaku.

Olmeca Beach, Kijów

Jeśli zaczniemy opis prywatnych plaż w Kijowie, toNależy wspomnieć o Olmeca Place. Ten rozrywkowy kompleks plażowy znajduje się za mostem weneckim na wyspie Dolobetsky w pobliżu Hydroparku. Elite na świeżym powietrzu oferuje pierwszorzędną plażową linię, duży basen, a także pawilon z restauracją i barem, możliwości na świeżym powietrzu (jet ski, tenis, jazda na rowerze, narty wodne).

plaże kyiv zdjęcie 1

Plaża dla dzieci w Kijowie

W tym samym Hydroparku, jednym z ulubionychPlaża Kijowie "Dzieci", uważany za jeden z najczystszych i zadbanych. Zalety plaży to piasek śnieżnobiały i dobrze rozwinięta infrastruktura.

Plaże kiev zdjęcie 2

Plaża "Mayachok Beach Club"

Piękna plaża znajduje się przy plażyWyspa Trukhanovsky. Jest to jedna z najczystszych i dobrze wyposażonych płatnych plaż w Kijowie. Za całkiem przystępną cenę biletu wstępu goście stolicy mają możliwość skorzystania z leżaków, parasoli, pryszniców, basenów dla dzieci, a także do uprawiania sportów plażowych.

Plaża kiev zdjęcie 3

Plaża Redchin

Jeśli szukasz dzikiej plaży w Kijowie doWyjeżdżając z życia miejskiego lub zrelaksuj się w romantycznej atmosferze z drugą połową, odwiedź jezioro Redchin na obrzeżach stolicy Ukrainy. Pomimo faktu, że jest kilka turystów, można znaleźć namioty z jedzeniem w pobliżu plaży.

plaże kiev zdjęcie 4

Plaża "Pushcha-Vodice"

W poszukiwaniu pięknego miejsca, wyślij swoje przystanki„Las-Vodice” - plaża w Obolon Kijów nad jeziorem UTOG, gdzie piaszczysta plaża, można znaleźć przystań łodzi, a nawet mała kawiarnia. Miejsce jest ciche, spokojne, ale czyste.

Plaże kiev zdjęcie 5

Złota Plaża

Wymienić czyste plaże w Kijowie, nie możnawspomnij o "Złotej" plaży nad rzeką Dnieprem. Oferuje wspaniały widok na symbol stolicy - Kijów-Pechersk Lavra. Plaża jest cicha i cicha, dźwięki miasta są prawie nie słyszalne. Wyposażone w miejsce odpoczynku z toaletą i kabaną do zmieniania ubrań, ale nie ma kawiarni i leżaków.

Plaże kiev zdjęcie 6

Wenecja Plaża

Kijowa plaża "Wenecja" na Dolobetsky IslandCieszy się niezachwianą popularnością. I to nie chodzi o czystą wodę czy piasek, wręcz przeciwnie. Ale młodzież miasta przyciąga do pobliskich atrakcji, miasta sportowego i boisk piłkarskich.

Plaże kiev zdjęcie 7

Central Beach

Wśród plaż w Kijowie stoi "Central"malownicza wyspa Trukhanovskiy w Dnieprze. Szeroka plaża jest bezpłatna i dobrze wyposażona - znajdują się pojemniki na śmieci, kabiny, kawiarnie i bary. Tam stoi wieża słynnej wieży spadochronowej w stolicy. Niestety, plaża "Central" nie jest bardzo czysta, jest głośna i żywa.

plaże kiev zdjęcie 8

Plaża młodzieżowa

Na wyspie Dolobetskiy jest jeszcze jedna dobraPiaszczysta plaża - "Młodzież". Jest bardzo popularny wśród młodych ludzi, tutaj narodzi się wiele romantycznych znajomych. Plaża jest bezpłatna, są drewniane leżaki, kilka biotoiletów, duża liczba namiotów i kawiarni, gdzie można zjeść przekąskę i napić się zimnych napojów. Są też plastyczne leżaki, ale są płatne. Ponieważ plaża latem jest przepełniona, piasek niestety nie może pochwalić się szczególną czystością. Dlatego dla rekreacji z dziećmi plaża "Młodzież" nie jest odpowiedni.

Plaże kiev zdjęcie 9