Park Niemcy w Europie

Znajduje się w Niemczech w mieście Rust,Europa Park (Europa-park) jest jednym z najbardziej znanych parków rozrywki w Europie. Otwarty w lipcu 1975 r. Jest drugim najczęściej odwiedzanym wydarzeniem w Unii Europejskiej po Disneylandzie w Paryżu. W 2013 r. Odwiedziło ją prawie 5 milionów zwiedzających, z czego 80% przychodziło ponownie. Dla rodzin jest wszystko: atrakcje, strefy tematyczne, parki, kino 4D, hotele, restauracje i kawiarnie. Europa Park jest uznawany za jeden z najlepszych na świecie.

Park Europy znajduje się na 94 ha i dzieli się na 16 stref tematycznych

Pierwsza strefa tematyczna, poświęcona Włochom,Pojawiła się tu w 1982 roku, a od tego czasu lista regionów reprezentowanych w parku jest stale uzupełniana. Obecnie istnieją oddzielne strefy 12 krajów Unii Europejskiej i Rosji.

Każda strefa pokazuje kraj tak jakbyznajomą stronę, ale jednocześnie oczekujesz miłej niespodzianki. Zostało to zrobione celowo, aby odwiedzający park mieli wrażenie, że odwiedzili i zapoznali się z kilkoma krajami na raz. Poza zaznaczonymi strefami tematycznymi są też "Kraj przygód", "Świat dziecięcy" i "Bajkowy las z Grimm".

Tour of Europe-Park w Niemczech

Przy wejściu zostaniesz powitany przez dużą myszkę Euro Mouse, a następnie "Fontanny Spotkań", biura biletowe i budynek wejściowy. Park zaczyna się od niemieckiego bulwaru.

W celu ułatwienia poruszania się po terenie, pasażerowie mogą korzystać z jednotorowej trasy, EP-Express lub panoramicznego pociągu, który przewozi pasażerów między różnymi częściami parku.

Jeden z najbardziej pamiętnych zabytkówPark to Srebrna Gwiazda - najszybszy i najwyższy roller coaster w Europie, jego wysokość wynosi 73 m, długość 1620 m, podczas gdy ich prędkość wzrasta do 127 km / h. To wzgórze znajduje się w strefie "Niemcy".

Z niezwykłych slajdów można wyróżnić drewnianyProwadź Vodan w strefie Islandii, które są w drodze z dwoma innymi zjeżdżalniami, a zjeżdżalnia wodna "Poseidon" w strefie "Grecja", przy której z prędkością 70 km / h poruszasz się w rozpryskach. W sumie w parku Euro można jeździć na 11 różnych slajdach i różnych tematycznych atrakcjach, przeznaczonych zarówno dla małych jak i dorosłych.

Park oferuje również swoim gościomzobaczyć różne pokazy, dla dzieci istnieją teatry dziecięce i lalek. Codziennie odbywają się kolorowe parady kostiumowe. Kino 4D, w zależności od tematyki dnia, pokazuje 15 minut filmów z efektami specjalnymi. Około 50 sklepów z pamiątkami oferuje kupowanie pamiątek dla pamięci.

Na terenie parku odbywają się konferencje i festiwale, regularnie odbywają się transmisje telewizyjne.

Winter Europe Park w Niemczech po raz pierwszytylko w grudniu 2001 roku, a na zimę 2012 roku odwiedziło go około 500 tysięcy osób. Na ten okres zmienia się park: są ozdoby świąteczne i jarmark bożonarodzeniowy, specjalnie zbudowany diabelski młyn, lodowisko i wiele więcej.

Codziennie park zajmuje około 50 tysięcygości, dla których zakwaterowanie jest zbudowany tak zwany Evropa-Park Resort, który łączy w sobie pięć hoteli, pensjonat położony w pobliżu głównego wejścia do parku i kempingów. Pierwszy hotel pojawił się tutaj dopiero w 1995 roku, otrzymał 4 *, i ma 182 luksusowe pokoje.

Koszt wstępu do Europe-Park na rok 2014 wynosi:

  • na 1 dzień dla dzieci w wieku 4-11 lat - 36 euro, dla dorosłych - 41 euro;
  • przez 2 dni dla dzieci w wieku 4-11 lat - 68 euro, dla dorosłych - 77 euro.

Jak dostać się do Parku Europy w Niemczech?

Znajduje się w mieście Rust, gdzie znajduje się Park Europy40 km od Freiburga, w pobliżu granicy z Niemcami, Francją i Szwajcarią. W odległości 80 km znajduje się niemiecki kurort Baden-Baden, w odległości 60 km - lotnisko w Strasburgu, w odległości 183 km - lotnisko w Zurychu, w odległości 240 km - lotnisko we Frankfurcie i 380 km - Monachium. Dojazd do parku jest najwygodniejszy samochodem lub autobusem. Jeśli zarezerwujesz hotel w parku lub Rust, możesz zamówić transfer.

Europa-park zapewni Twojej rodzinie niezapomniane wrażenia i niesamowity odpoczynek, a co najważniejsze - stale się zmienia, więc powrót do niego będzie interesujący.

park europe german1

park europe german2

park europe german3

park europe german4

park europe german5

park europe german6

park europe german7

park europe german8

park europe german9