Bittersweet w Moskwie

Moskwa Gorky Park jest głównym parkiemRosyjska stolica. Obejmuje obszar 119 hektarów, w tym Ogród Neskuchny i ​​Vorobyevskaya oraz skarbiec Andreevskaya. Gorky Park w Moskwie otrzymał w 1932 r. Imię na cześć sowieckiego pisarza.

Historia Parku Moskiewskiego. Gorky

Po raz pierwszy zorganizowano Ogród Neskuchnymajątek księcia N. Yu. Trubetskogo w 1753 Gorky Park A klomb przyszedł przez rolnictwo i przemysł domek wystawie, zorganizowanej przez władze sowieckie już w 1923 roku architekt-planista przez Konstantin Mielnikow.

Oficjalnie dzieje się Gorky Park w Moskwiepocząwszy od 12 sierpnia 1928 r., kiedy park był otwarty dla zwiedzających. W tym czasie ważnym zadaniem było zorganizowanie wolnego czasu i rekreacji dla pracowników i pracowników. Dlatego w parku zbudowano pawilony na wystawy i imprezy kulturalne, place zabaw dla tenisa. Dla dzieci Gorky Park w Moskwie oferował atrakcje, wesołe miasteczko i miasto rozrywki. W 1932 roku, na cześć 40-letniej działalności Maxim Gorky, park otrzymał jego imię.

Układ Moskiewskiego Parku. Gorky

Początkowy projekt parku, poczętyarchitekt Konstantin Melnikov, częściowo zachowany do dziś. W centrum znajduje się fontanna stworzona przez A.Vlasowa. Później w latach czterdziestych XX wieku część parku została zaprojektowana przez architekta IA Frantsuza. Brama, przez którą wejście do parku jest do dziś, jest jedną z głównych atrakcji Parku Gorky w Moskwie. Zostały zbudowane zgodnie z projektem Yu Yu V. Shchuko w połowie lat pięćdziesiątych.

Rekonstrukcja Parku Moskiewskiego. Gorky

W 2011 r. Rozpoczęto prace nad odbudową irekonstrukcja Parku Gorky w Moskwie. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy rozebrano około stu nielegalnych przedmiotów, karuzeli i atrakcji. W ich miejsce były ścieżki asfaltowe i zadbane trawniki z trawą i kwiatami.

Do końca 2011 roku terytoriumotwarcie największego lodowiska ze sztucznym lodem w Europie. Jego charakterystyczną cechą jest to, że możliwe jest rozcięcie lodu na łyżwach nawet w temperaturze + ° C. Lodowisko jest otwarte dla zwiedzających codziennie od 10:00 do 23:00.

Wiosną 2013 roku park "Hyde Park" został otwarty w parku, w którym odbywają się imprezy masowe.

Moscow Park. Gorki w naszych czasach

Teraz Centralny Park Kultury i Wypoczynku oferuje turystom i turystomwiele nowych nowoczesnych usług, dzięki czemu rozrywka w parku jest wygodna i przyjemna. Goście mogą korzystać z następujących usług parku Gorky w Moskwie:

 1. Wypożyczalnia rowerów z szerokim wyborem pojazdów.
 2. Stoły do ​​gry w ping-ponga i korty tenisowe.
 3. Darmowa sieć Wi-Fi, która obejmuje całe terytorium odnowionego parku.
 4. W ciepłe dni w parku można usiąść na wygodnych fotelach lub rozkładanych łóżkach, bezpłatnie.
 5. W całym centrum znajdują się specjalne jednostki, za pomocą których można ładować przenośne urządzenia elektroniczne i telefony komórkowe.
 6. Wyposażony w plac zabaw dla miłośników skateboardingu.
 7. Zbudowano zjeżdżalnię do jazdy na snowboardzie.
 8. Największa piaskownica w Moskwie dla dzieci jest zepsuta.
 9. Kino zostało zbudowane na wolnym powietrzu.
 10. Rozpoczęło się nowoczesne centrum kulturalne "Garaż".
 11. Wyposażony pokój dla matki i dziecka.
 12. W budynku centrum sportowego znajduje się centrum medyczne.
 13. W Ogrodzie Neskuchny szklarnie są zepsute.
 14. Dla zwiedzających park jest duży parking.

A co najważniejsze, nie ma już potrzeby, aby omówić ceny w Parku Gorkiego w Moskwie, ponieważ wejście do Central Parku jest bezpłatny dla wszystkich obywateli.

park gorzki w Moskwie1

park gorzki w Moskwie2

park gorzki w Moskwie3

parkować gorzko w Moskwie4

parkować gorzko w Moskwie5

parkować gorzko w Moskwie6

parkować gorzko w Moskwie7

parkować gorzko w Moskwie8

parkować gorzko w Moskwie9