jak malować skórzaną kurtkę

Zgadzam się, każdy z nas ma takie rzeczynaprawdę lubimy, mimo że używaliśmy ich od kilku lat. Ktoś ma ładną jedwabną bluzkę, ktoś ma wygodny garnitur do spodni, a ktoś ma ulubioną skórzaną kurtkę. A jeśli przytulne ubranie nagle się rozerwie, to jest bardzo żałosne i obraźliwe. Porozmawiajmy dziś, jak możesz wyłożyć skórzaną kurtkę i nadać jej drugie życie.

Gdzie lepiej pomalować skórzaną kurtkę - w domu lub w pralni chemicznej?

W obliczu zadania odzyskania góryUbrania, czyli kurtka, zadaje pytanie, gdzie jest lepiej pomalowana skórzana kurtka, w domu na własnych lub zaufanych profesjonalistach? Każda z tych opcji ma swoje zalety i wady.

Oczywiście, korzystając z usług czyszczenia na sucho, mypolegać na wiedzy i umiejętnościach swoich pracowników. Jednak zdarzały się przypadki, kiedy ci profesjonaliści nie byli w najlepszej formie. Klient otrzymał zepsute rzeczy, a nawet z nim prosili o pieniądze. Koszmar.

Jeśli podejmiesz ryzyko i nadal malujeszjego kurtka sama, możesz zaoszczędzić pieniądze i nerwy. A jeśli coś się nie sprawdzi, to przynajmniej nie będzie tak obraźliwe. Postanowiłem zrobić to sam. Może więc przestaniemy pytać, jak malować skórzaną kurtkę w domu, bardziej szczegółowo.

Jak malować skórzaną kurtkę w domu?

Musimy jednak jeszcze raz dowiedzieć się więcejważny punkt. Jak pomalować skórzaną kurtkę, aby efekt był najlepszy? Obecnie istnieje wiele środków barwiących, ale wszystkie są podzielone na ciecz i aerozole.

Malować skórzaną kurtkę aerozolemoznacza, że ​​jest czyszczony miękką, wilgotną ściereczką z brudu, powiesić na wieszakach i sprayach rozpylać powoli. Uważaj, aby farba była równomiernie rozłożona.

Z ciekłym barwnikiem są traktowane w ten sposób. Kurtka jest oczyszczona z kurzu i brudu w taki sam sposób, jak w pierwszym przypadku. Barwnik wlewa się do szerokiej, płytkiej miski i nakłada gąbką na skórę, równomiernie rozprowadzając po jej powierzchni. Podczas suszenia okresowo popijają lub miażdżą malowane obszary, dzięki czemu pozostają miękkie i elastyczne.

W obu przypadkach i pokoloruj kurtkęlepiej spojrzeć na to z najbardziej niepozornych miejsc, aby zobaczyć reakcję skóry. Jak widać, pytanie brzmi: jak malować skórzaną kurtkę, my ją rozwiążemy, spróbujemy, a ty odniesiesz sukces.