Jak umyć sztuczne futro

Dzisiaj możesz spotkać coraz więcej produktówsztuczne futro zamiast naturalnego. Jest to zrozumiałe, ponieważ sztuczne futro jest tańsze, a na wagę łatwiejsze. W celu sfotografowania futra, na przykład nie musisz zabijać zwierząt. Nowoczesna technologia pozwala na tworzenie futer o wyglądzie bardzo podobnym do naturalnego.

Wszyscy rozumiemy, że każdy produkt po zużyciustopniowo staje się brudny. Najlepiej oddać ją do pralni chemicznych. Jednak ta usługa jest zbyt drogie, a jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, to spróbujmy dowiedzieć się, czy jest możliwe, aby usunąć sztuczne futro i jak to zrobić.

Jak umyć futro z kurtki?

Praktycznie na jakimkolwiek produkcie futrzarskim powinno byćNa etykiecie znajduje się etykieta z podanymi warunkami mycia produktu. Są rzeczy, których nie można umyć. Szczególnie dotyczy to wyrobów z długim, sztucznym futrem: podczas prania spada i nie będzie wyglądać bardzo estetycznie. Jednak najczęściej wyroby wykonane z futra sztucznego można myć w zimnej wodzie, nie wyższej niż + 40 ° C. Mycie powinno odbywać się ręcznie lub w maszynie w delikatnym trybie i przy użyciu specjalnych detergentów. Nie ściskać i suszyć takiego produktu w samochodzie.

Jeśli zdecydujesz się umyć kurtkę z sztucznego materiałufutra ręcznie, następnie należy zwilżyć szczoteczkę do czyszczenia w roztworze czyszczącym i delikatnie wyczyścić produkt w kierunku drzemki. Następnie należy dokładnie spłukać naczynie pod ciepłą wodą. Odkręcanie rzeczy z faux futra jest zabronione. Wystarczy delikatnie wycisnąć wodę, najlepiej ręcznikiem frotte. Suszyć kurtkę w temperaturze pokojowej, zawieszając na wieszaku. Nigdy nie susz sztucznego futra na bateriach lub innych grzejnikach. Po ostatecznym wysuszeniu futra, można go delikatnie czesać, aby uzyskać blask i objętość.

Futro na kapturze, co do zasady, jest mocno przyszyteprodukt, więc trzeba umyć całą kurtkę. Jeśli chcesz wyczyścić tylko futro, możesz je wyczyścić pianą z roztworu mydła lub proszku. Po zwilżeniu tamponu takim roztworem ostrożnie wytrzeć zanieczyszczone futro. Następnie usunąć resztki pianki wilgotną gąbką. Suszyć kurtkę w taki sam sposób, jak po praniu.