stopki do maszyn do szycia

Sen wielu potrzebujących jest dobrym szyciemmaszyna. Po zakupie zaczyna znajomość z jego głównych części, w pierwszym wierszu i pierwszej trudności. Zazwyczaj w zestawach do maszyny Janome i podobnych maszyn istnieją dwie lub trzy wymienne nogi. Ale w rzeczywistości praca z tkaniną nie jest ograniczona do linii prostych i dekoracyjnych. A co z przyciskami, rysunkami, ozdobami i innymi pracami? Okazuje się, że stopy do maszyn do szycia są nawet większe niż można sobie wyobrazić!

Jakie są stopki do maszyny do szycia?

Warunkowo dzielimy wszystkie istniejące łapy na trzygrupa. Niemal na pewno niektórzy już się spotkaliście, a niektórzy będą objawieniem. Tak więc, będzie to osobny zestaw z łapami do maszyny Janome:

  1. Pierwsza grupa składa się z najczęściejużywane typy. Są dostarczane wraz z zakupem maszyny do pisania. To, oczywiście, łapy, które wykonują rząd typu zygzak. Znajdziesz również stopkę do szycia zamka błyskawicznego, czasami w parze idzie i stopę do wykończenia przycisków i przycisków. Jest mniej plastikowych wariantów do zawijania w tajnej metodzie, są modele do tajnych błyskawic. Kiedy plany nie zawierają dodatkowego zakupu owerloków, warto kupić overlockowy overlock do maszyny do szycia. Posiada dodatkowy nóż do przycinania brzegów tkaniny. Musisz jednak zrozumieć, że kupowanie oblicówki na nogę ma sens, jeśli maszyna do szycia jest zwykle wyposażona w ścieg jajnika.
  2. Istnieją również gatunki o dekoracyjnym kierunku. Na przykład do szycia ukośnych beiki w jednej linii. Na pewno nie wiedziałeś, że możesz również zrobić fałdy specjalną łapą, podobnie jak szycie koralików lub ozdobne sznurówki. Piękne przycinanie reliefu uzyskuje się również za pomocą oddzielnej stopy.
  3. A ostatnim punktem są łapy do szyciamaszyny do pracy z niestandardowymi materiałami. Nazywamy niestandardowe tkaniny bardzo cienkimi i elastycznymi oraz gęstymi. Stopka rolkowa i jej analogowa ceramika - są potrzebne do szycia maszyną do szycia ze skóry i podobnych gęstych materiałów w kilku warstwach. Z teflonu należy zrobić rodzaj weluru i podobnych tkanin, aby uniknąć przesunięcia obrazu.