Mając umiejętności beadingowe, możesz tworzyćniezwykłe ozdoby, które zawsze podkreślą twoją osobowość i niepowtarzalny styl. Tutaj można zrobić niesamowity wisiorek, jeśli poświęcisz trochę czasu swojemu ulubionemu hobby. Ten wisiorek nie jest prosty, więc może to zająć dużo czasu, ale taki ornament z koralików i koralików jest wart wysiłku.

Wisior wykonany z koralików własnymi rękami

Tak więc, aby piękny wisiorek z koralików ikoraliki, potrzebujemy perełek o średnicy ośmiu milimetrów. Potrzebują trochę, tylko dwadzieścia sztuk. Potrzebujemy też jednego rivoli, które stanie się centrum wisiorka i zwykłych perłowych koralików o różnych rozmiarach i kolorach.

1. Na początek uszyjemy czterdzieści różowych koralików i zamykamy wszystko w pierścieniu, przechodząc linię przez pierwszy koralik w kierunku drugiego końca linii.

wisiorek koralik 1

2.Tworzymy łańcuch, który jest używany do tkania mozaiki. Aby to zrobić, przeciągnij jedną kulkę i wyślij linię do następnej kulki nawleczonego rzędu, pomijając jeden. Warkocz przez jeden koralik do końca rzędu.

wisiorek koralik 2

3.Podejmuje kulek o różnych kolorach, ale tego samego rozmiaru (w tym przypadku, koraliki numer 11) i podjąć kolejną serię taka sama, podobnie jak poprzednie. Dopiero teraz wysyłamy w linii wystający koralik z poprzedniego rzędu.

wisiorek koralik 3

4. Teraz napraw Rivoli. Aby zacisnąć nasz okrąg na splotach, użyj dla następnych rzędów kulek 15, mniejszych.

wisiorek wykonany z koralików 4

5. Aby całkowicie naprawić Rivoli, na odwrotnej stronie robimy również dwa rzędy mniejszych kulek.

wisiorek z koralików 5

6.Następnie rozpoczynamy pracę z koralikami i rivoli w oplocie. Znajdź linię środkową w tej osłonie, to po prostu spada na skraju Rivoli, kotwienie i koralik koralik. W tym nawleczone koralik i zgrubienia na linii, a następnie wysłać igłę z powrotem do stopki, przekazując koralik.

wisiorek koralikowy 6

7. Powtarzaj tę czynność, aż dziesięć kulek zostanie zamocowanych wokół koła.

wisiorek wykonany z koralików 7

8. Teraz koraliki są włączone. Wydajemy igłę przez ten sam koralik, do którego przymocowano koralik, przyszywamy na niego jedenaście koralików i wysyłamy koralik na koralik.

wisiorek wykonany z koralików 8

9. Z drugiej strony, robimy to samo, tylko teraz kierujemy się od górnej kulki przez koralik do koralików na rivoli.

wisiorek koralik 9

10. W ten sposób wplatamy połowę koralików w jeden. Używamy koraliki № 15.

wisiorek koralik 10

11. Teraz dokładnie w taki sam sposób warkoczujemy drugą część pozostałych koralików.

wisiorek koralik 11

12. Teraz nasz pierwszy rząd koralików jest gotowy.

wisiorek koralik 12

13.Ostatnim dotknięciem jest dodanie drugiego rzędu koralików. Bardzo łatwo to zrobić, kierujemy się fotografią. Na koralikach, na których krawędziach nakładamy mały zielony koralik, naciągamy koralik i naciągamy na centralne koraliki poprzedniego rzędu.

wisiorek wykonany z koralików 13

14. W ten sam sposób nakładamy koraliki.

wisiorek wykonany z koralików 14

15. Pomiędzy małymi koralikami nakładamy ozdoby nieco większe, w naszym przypadku podłużne koraliki w formie kropelek. Możesz użyć tylko większych kulek.

wisiorek wykonany z koralików 15

16. Nasz oryginalny koralik wisiorek jest gotowy.

wisiorek koralik 16

17. Pozostaje umieścić go na łańcuszku lub naszyjniku. Piękno wisiorka otworzy się całkowicie, jeśli włożysz go na naszyjnik z koralików.

wisiorek z koralików 17