Smok z koralików

Temat czarodziejskich smoków, być może, nigdystraci na znaczeniu. Jeśli po prostu piękne pierwiastki roślinne lub bransoletki z brązu trochę się znudziły, warto spróbować splotować coś oryginalnego. Istnieje kilka podstawowych technik, jak możemy przeciągnąć smok z koralików.

Proponujemy rozważyć najbardziej elegancki sposób, który może być użyty do stworzenia ozdoby.

Jak zrobić koralikową koralikę?

Do pracy potrzebujemy kulek o różnej wielkości. Na bazę potrzebna jest jedna wielka perełka, która zostanie naszkicowana przez naszego smoka z koralików. Dwie kulki 6 rozmiarów dla oczu, dwa kolory cylindrycznym kształcie kulki, koraliki, a także dwukolorowe rozmiar 11 i 15. Dla naszego ciała smoka, produkowany swoje ręce, używamy wielkości perełek 8.

Cóż, teraz przejdźmy bezpośrednio do schematu, jak splotować z koralików smoka:

 1. Więc, przymocuj nasadę do cienkiego sznurka i zacznij ją perełkami. Przechodzimy kordem, tak, że kręci pół koralików. Pierwszy rząd koralików ma 15 rozmiarów.
 2. smok z koralików 1

 3. I teraz zaczynamy krok po kroku, aby zwinąć perełkę. Wiersz szarych koralików 15 r-ra, 3 rzędy kombinacji 1seraya + 2 czarnych perełek, a następnie rząd czarnych perełek o 11 rozmiarach i szeregu ósmej. Jeśli zamiast cienkiego drutu używamy linii rybackiej, ukrywamy jej koniec i odciskamy.
 4. Smocza koralik 2

 5. Dalej będziemy potrzebować ozdobnych kulek o cylindrycznym kształcie. Będziemy na przemian ze zwykłymi. W ostatnim rzędzie produkowane są 9 lub 10 takich kulek.
 6. Smok z koralików 3

 7. Teraz chodzi o ciało naszego smoka z koralików. W rzeczywistości jest to coś w rodzaju opaski. Czerwone kropki wskazują lokalizację oczu, czerwone kropki wskazują ostatni rząd szyi.
 8. Smoka z perełek 4

  Smok z koralików 5

 9. Teraz idź do grzebienia na głowę smoka, wykonanego rękami. Pierwsza poprawka, jak pokazano na zdjęciu, 6-8 kulek na górze głowy. Następnie utwórz trójkątny kawałek ze zwężeniem na głowę.
 10. Smok koralików 6

  Smoka z perełek 7

 11. Mocujemy metalowy pierścień tak, że możemyZrób z dekoracji figurek. W tym celu przechodzą przez linię kilka kulek i wykonaj pierścień, kilka razy wyciąć linię, aby mocowanie było niezawodne.
 12. Smok z kulek 8

  smok z koralików 9

 13. Następnie weźmy ostatnią część klasy mistrzowskiejSmok koralików-ogon. Technika ta nie jest szczególnie różna od tkania ciała. Po pierwsze, plecionka w taki sam sposób, w jaki pracowali z dużą perełką, a następnie kilka rzędów perełek w rozłożonym porządku. Z końcem zaczynamy zawęzić trochę do siedmiu paciorków.
 14. Smok z koralików 10

 15. Następnie zacznij używać kulki 15 r-ra. Jest bardziej wygodne, aby zacząć zwężać się w przybliżeniu od środka głównego perełka. Zdjęcie wyraźnie pokazuje to przejście.
 16. smok z koralików 11

 17. Pierwsze trzy rzędy 15 p-ra czarnego koloru, a następnie dodać złoto w rozłożeniu porządku połączenia wierszy.
 18. koralik 12

 19. Szalik na końcu ogona wykonywany jest na tej samej zasadzie co grzebień na głowie.

Smok z koralików 13

Smok z koralików 14

Smok z koralików 15

Smok koralików 16

Klasa Master, jak zrobić z koralików smyczkowych, jest zakończona iw rezultacie dostajesz piękne zawieszenie na klucze lub na telefon komórkowy, które mogą być również wykorzystywane jako wisiorki lub broszki.

Dragon z koralików 17