Szafa w stylu Prowansji

Z roku na rok wzrasta liczba fanów romantycznego stylu Prowansji, nie tylko w ogromie rodzimej ziemi, ale także daleko poza jej granicami.

Wyśmienita prostota, komfort francuskiegoProwincję tworzy między innymi lekkie i nieco postarzałe meble, ozdobione rzeźbami i rysunkami. Szafa w stylu Prowansji - znakomity przedstawiciel wnętrza europejskiego domu wiejskiego.

Szafa we wnętrzu

Każde meble w stylu Prowansji są uderzająceekspresyjność i elegancja. Charakteryzuje się gładkimi liniami, łagodnym jasnobrązowym i beżowym przepływem, tworząc poczucie komfortu domowego i komfortu w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy jest to narożna lub prosta, kryształowo-biała lub malowana szafa w stylu Prowansji, zawsze stanie się główną atrakcją wnętrza, dekorując ją i uzupełniając.

Przesuwne szafy i garderoby w sypialni w styluProwansja są wysokiej jakości, ponieważ są wykonane z litego drewna. Idealnie pasują do otoczenia dzięki naturalnym tkaninom, łóżku z żelaznym lub rzeźbionym zagłówkiem, delikatnej tapecie z motywami roślinnymi. Również w sypialni, w połączeniu z szafką, potrzebujesz regał w stylu Prowansji.

Szafka w stylu prowansalskim1

Szafka w stylu prowansalskim2

Szafka w stylu prowansalskim3

W przedpokoju pasuje również szafa w stylu prowansalskimjak to możliwe, natychmiast pokazując gościom charakter i smak gospodarzy. Szczególnie wygodne w małym mieszkaniu wbudowanym w szafę w stylu Prowansji, która jest rodzajem garderoby.

Szafka w stylu prowansalskim4

Szafka w stylu Provence5

Szafka w stylu prowansalskim6

Szafka kuchenna w stylu Prowansji na daniasolidne i trwałe meble, które będą służyć tobie i wnukom. Przy okazji, odziedziczona szafka kuchenna od twojej babci może zostać przekształcona w elegancki mebel, na przykład w szafce na wino w stylu Prowansji, poprzez malowanie i inne proste dekoracje. Jakość starych drewnianych mebli, muszę powiedzieć, jest po prostu doskonała.

Szafka w stylu prowansalskim7

Szafka w stylu prowansalskim8

Szafka w stylu prowansalskim9