motyl ryb

Butterfly fish - ryba z oryginalną nazwą,żyć zarówno w wodach morskich i słodkich wód i akwariach. W zależności od siedliska ma inny kolor i kształt ciała. Jego nazwa niezwykła ryba była ze względu na jasne kolory i duże płetwy przypominające skrzydła.

Opis motyl gatunków ryb

butterflyfish Marine - mały, ale bardzo jasnyryba, która żyje w środowisku naturalnym. Środowisko naturalne tych ryb można znaleźć między raf koralowych, gdzie ich piękno podświetlone słońcem i czystą wodę. Butterfly ryby są uważane za jedne z najbardziej charakterystycznych gatunków na Ziemi, a ten zdobył swoją nazwę. Przez strukturę ryb morskich, Motyl różnią spłaszczone ciało i długą płetwę grzbietową.

Motylowiec występuje najczęściejw stojącej wodzie, rozprzestrzenił się na kontynencie afrykańskim i jasność kolorów gorsze od ich kolegów morskich. Słodkowodne butterflyfish ma swoją nazwę ze względu na szerokie płetwy przypominające skrzydła motyla. Ponadto ten rodzaj ryby jest w stanie latać nad wodą krótkich dystansach. Zdolności te różnicują ryby, motyle z innymi mieszkańcami zbiorników.

Proporzec butterflyfish również w życiucharakter rafy i głębokich kanałach. Dorośli są sparowane styl życia, podczas gdy młodzi ludzie wolą żyć w spokoju. Proporzec butterflyfish ma oryginalny kolor. Jego spłaszczone ciało wysokiej malowane białymi i czarnymi pasami, a tylne żebro - żółty.

Akwarium butterflyfish - częstoryb słodkowodnych. Jego ciało przypomina kształtem łodzi i długości do 10 cm. Kolor ryb akwariowych nie różni luminancji są zazwyczaj kolor szary lub szaro-zielony jest brązowy.

akwarium ryba motyl różni samą zdolność skakania jak jego odpowiedniki morskich. Zaleca się zatem, aby utrzymać akwarium zamknięte.

Zawartość butterfly fish

Chetonikowate nie lubi żyć z osobników innego gatunku. Małe ryby mogą być postrzegane jako żywność motyl-ryb i duży może angażować się w walkach nad terytorium. Nie podselyayte i te ryby, które są gryzienie płetw cudzego jak skrzydła płetwami w tym przypadku, nie ma nic. Sąsiedzi nadające się do gatunków motylkowych żyjących w dole (na przykład, kg).

Akwarium ryba motyl wymagający pod względemakwarium. Zazwyczaj jest to 80-100 zbiornik galon dla kilku osób. Idealnie, jeśli ryba mieszka w objętości 40 litrów. Zbiornik powinien być szczelnie zamknięty szklana pokrywa bez rozcięcia na ryby nie mógł wyskoczyć z wody i spowodować obrażenia.

Rybie jak motyle temperatury ciepłej wodyakwarium powinna osiągnąć + 25-30 ° C w odniesieniu do roślin, ryb muszą gatunków szerokolistnych. Poziom wody musi być niska, wtedy ryby będą czuć się zrelaksowany i większość czasu między zaroślami roślin.

Proporzec motyl ryb

Woda powinna być zmieniana co tydzień o 15-20%, zapewniając dobrą filtrację akwarium. Primer dla Butterfly ryb nie jest krytyczna, ponieważ dno nie jest znacząco obniżona.

Karmienie - ważnym procesem w treściButterfly ryb. W naturze, ona woli odebrać owady z powierzchni wody, tak aby żerować na dole nie zwracać uwagę. Zbyt drobne pasza nie jest odpowiedni do podawania. Można użyć dużych płatków paszowych, a także dodawać do diety świerszcze, muchy, karaluchy.

W słonej akwaria zawierać również pozorną motylkowego ryby. Gatunki te są bardziej jaskrawe kolory. Na przykład, w wodzie morskiej może rozstrzygać cytryna butterflyfish jasnożółty.